Acer Servİs merkezİ

Acer servİs merkezİ

Acer Servis Merkezi olarak verilen hizmetlerin amacı; kesintisiz müşteri memnuniyeti, kalıcı Acer dostluğu ve uzun yıllar kullanılmak amacıyla üretilen Acer ürünlerinin verimliliğini artırmaktır. Satın alınan Acer ürünleri, Acer Servis Merkezi güvencesiyle verilen teknik servis hizmetleri, bakım, onarım ve yedek parça desteğine sahiptir.

Satın alınan Acer ürünlerinin kurulumdan çalıştırılmasına, garanti kapsamındaki üretim hatalarından kullanım kaynaklı arızalara kadar her türlü teknik servis desteği, periyodik bakım ve onarım, orijinal yedek parça ihtiyaçları ve Acer aksesuarları için Acer Servis Merkezi hizmetinizdedir.

Acer akıllı telefonların garanti kapsamı içindeki pil, şarj, sistem yazılımından kaynaklı sorunları ücretsiz çözümlenir. Gerektiğinde orijinal yedek parça değişimi yapılır. Kullanımdan kaynaklanan kırık ekran sorununda ekran değişimi yapılır. Suyla temas etmiş telefonların onarımı yapılır. Gerektiğinde yedek parça değişim yapılabilir. Acer akıllı telefonların garanti kapsamı içindeki arızalarında satın alınan firmadan da destek alınabilir. Ücretsiz kargoyla Acer Servis merkezine gönderilen akıllı telefonlar, tamir edilerek istenen adrese kargoyla geri gönderilir.

Acer Servis Merkezi, Acer markası taşıyan notebook, ultrabook, tablet, masaüstü bilgisayar, iş istasyonu gibi bilgisayar ürünlerine ister yerinde ister merkezde servis hizmeti vermektedir. Türkiye’nin her yerinden arızalı ürünler ücretsiz kargoyla servis merkezine gönderilir. Onarımı yapıldıktan sonra istenen adrese tekrar geri gönderilir. İstenirse ev ya da işyerine servis talebinde de bulunulabilir. Bu konuda müşteri hizmetleri çağrı merkezinden gerekli bilgi alınabilir.

Acer markası taşıyan bilgisayar ürünlerine verilen servis hizmetleri: Tablet bilgisayar, notebook ve ultrabooklarda kırık ekran değişimi; şarj olmayan bilgisayar ürünlerinde pil ve şarj soketi sorunlarının çözümü, gerektiğinde parça değişimi; suya maruz kalmış notebook ve tabletlerdeki bakım ve onarım işlemleri, gerekirse parça değişimi; işletim sisteminden kaynaklanan yazılım sorunlarının teknik servis tarafından çözümü, iş istasyonları ve masaüstü bilgisayarlarda ekran değişimi; network sistemlerinin kurulumu ve çalıştırılması, kurumsal müşterilere bilgi ve eğitim verilmesi, talep edilmesi halinde daha verimli kullanım bilgisi aktarımı.

Ayrıca Acer Servis Merkezi, akıllı telefonlar için ekran, pil, şarj satışı; klavye, bilgisayar yedek parça ve aksesuar satışı da yapmaktadır. Satın aldığınız ürünler, kapıda ödeme seçeneğiyle adresinize teslim edilmektedir.

Awesome Image

Acer notebook bakımı

Bilgisayarımızın kullanım ömrünü uzatmak ve hızlı performans alabilmek için yaklaşık 6 ayda bir cihaz bakımının yapılması

detaylı bilgi
Awesome Image

notebook anakart onarımı

Anakart arızaları cihazlarda nadir görülen problemler olmakla beraber oldukça ciddi bir sorunlardır.

detaylı bilgi
Awesome Image

notebook ekran değİşİmİ

Bilgisayar ekranında meydana gelen sorunlar kullanıcılar açısından oldukça can sıkıcıdır.

Detaylı Bilgi
Awesome Image

nOTEBOOK kLAVYE DEĞİŞİMİ

Cihazımıza komut vermeye ve veri girmemizi sağlayan klavyeler kullanıcı ile notebook arasında bağlantıyı sağlar. 

DETAYLI bİLGİ
Awesome Image

NOTEBOOK FAN DEĞİŞİMİ

Cihazınızda aşırı ısınma, donma, yavaş çalışma sorunlarını yaşıyorsanız büyük ihtimalle bilgisayarınızın fanında sorun olabilir

DETAYLI BİLGİ
Awesome Image

nOTEBOOK UPGRADE HİZMETİ

Bilgisayarımızı değiştirmek istemediğimizde hızlanması ve eski performansında çalışması için veya bazı parçalarında yükseltme yapmak için upgrade işlemi gereklidir.

dETAYLI BİLGİ
Awesome Image

nOTEBOOK MENTEŞE DEĞİŞİMİ

Bilgisayar ekranını kasaya bağlayan menteşeler bilgisayarımızın ekranımızın açıldığında düzgünce durmasını sağlar.

dETAYLI BİLGİ
Awesome Image

nOTEBOOK KASA TAMİRİ

Noteboook kasası bilgisayar için en önemli parçaları içinde bulundurur. Anakart, ekran kartı, klavye speaker gibi bu kadar önemli iç donanım ve parçaların bulunduğu kasada oluşabilecek arızalarda oldukça önemlidir.

dETAYLI BİLGİ
Awesome Image

ACER ALL İN ONE BAKIMI

All in one kullanım ömrünü uzatmak ve hızlı performans alabilmek için yaklaşık 6 ayda bir cihaz bakımının yapılması gerekmektedir.

DeTAYLI BİLGİ

2020 Tüm hakları saklıdır. Teknik Servis Hizmeti Vermekteyiz. Sitede Geçen Logo ve Markalar İlgili Firmaya Aittir.

Acer Teknik Servis